Apie


...ir čia viskas prasideda... aš pradedančioji blog'erė, kuri gavo blog'ą dovanų Kalėdoms - gera pradžia pusė darbo? :) Kokia bus pradžia, visi galės pamatyti, o kas ištvers, gal pamatys ne tik pradžią :)

Kadangi niekada nerašiau blog'o, tai nebūtinai tai darysiu labai taisyklingai ar taip "kaip visi", bet kaip tik dėl to ant visko, ką čia pamatysit bus galima klijuoti etiketę Made in Mildlandija. O pamatyti bus galima visokiausių hand made dalykų... nemėgstu to pavadinimo rankdarbiai, nes jis toks visai ne šiltas ir visai neatspindi rankomis padarytų daiktų esmės... kuri, mano kuklia nuomone, yra suteikti džiaugsmo akimirkų tiems, kuriems jie skirti. Hand made daiktai visada būna kažkam skirti, ir daromi jie galvojant apie tuos žmones, dėl to jie tokie ypatingi ir dėl to jie nesivadina rankdarbiais (!)

Kitas svarbus dalykas yra rezultatas. Mano giliu įsitikinimu, nesąmonė yra kažką daryti vien dėl darymo.. taip taip, nauja patirtis ir išbandymai tikrai svarbu, bet, jei nėra rezultato - nėra nieko! Rezultatas nevisada džiugina ir nevisada būna toks, kokio tikiesi, bet mane labiausiai žavi tas laikas, kai gali pasakyti "Baigta!", ir tai nereiškia, kad procesas nesvarbu, bet į pabaigą jis dažniausiai ima taip greitėti, kad, matyt, išsiskiria adrenalinas :)

Kalbant apie rezultatus, kuriuos čia ir bus galima pamatyti - jie tikrai nebus tobuli, todėl nesitikėkit čia jokių fotografijos beigi kulinarijos ar tai mezgimo stebuklų. Viskas čia bus taip, kaip bus iš tikrųjų, ir taip kaip aš nufotografuosiu :) o kadangi jokia aš ne fotografė - tai bus įvairiai :) Bet galbūt pagaus azartas, ir dėl Jūsų aš išmoksiu gražiai fotografuoti ir dar daug dalykų gražiai ir skaniai daryti :)

Tai vat apie tai čia viskas ir sukiosis - mane ir mano hand made dalykėlius :)

Milda

P.S. aš čia bandysiu užveisti šiokią tokią tvarką.. taigi trumpai apie kategorijas, kurios čia bus:

Pradžiai, esminės kategorijos Mezgyklėlė ir Kepyklėlė (o ateityje gal dar bus trečias brolis Jonas - Siuvyklėlė :)). Čia viskas aišku ir be aiškinimo, tai nesiplėsiu...

Pagyrų puodas - mano puikybės išraiška :) čia galit neskaityti - ši kategorija dėl mano dūšios ramybės, kad visas pasaulis ir platusis internetas žinotų, kokia nuostabi kartais galiu būti :P

The last, but not the least - kategorija keistu pavadinimu... Normaliai ši kategorija turėtų vadintis "in progress...", "loading..." ar kažkaip panašiai, bet... sunku buvo sugalvoti lietuvišką atitikmenį, kuris tobulai atspindėtų reikalo esmę, o ir šiaip normalumas ne tas daiktas, kuris čia propaguojamas :) anyway... ir tada prieš akis iškilo esminis personažas... ir esminė frazė (sense the tone, beje) :) kam kas neaišku - "nu čia dar nebaigta..."


2009 vasaris