Briedžiai žalieji...


Šitas reikalas prasidėjo taip seniai, kad net neprisimenu kada :) O prasidėjo viskas nuo daugybės galų įvairiausių siūlų, kurie kaip ir panašios rūšies ir dažniausiai žalių atspalvių (kažkaip taip susiklostė). Be to, po ranka kaip tik pasipainiojo mezgimo žurnalas, mirgantis nuostabiausiais spalvotais mezginėliais. Taigi, iššūkis!

Buvo tikrai sunku išsirinkti ir dar sudėlioti taip, kad būtų galima žiūrėti, ir kad užtektų reikalingų siūlų, ir kad būtų nelabai sudėtinga (pirmas rimtas margas reikalas kaip nekaip), ir... ir... aaa!!! Kaip ir priklauso, po to sekė keletas ardymų, nes mezgimas užtruko rimtai per ilgai... tiek, kad margumynas būtų išaugtas :)

Taigi... susikaupiau (paskutinį kartą)... ir atradau briedžius! Truputį nukrypsiu.. aš labai myliu briedžius, jie pirmi po katinų :) ir dar balti kupranugariai... mmm... bet apie juos gal kitą kartą. Taigi briedžiai :) kaip ir reikėjo tikėtis, jie turėjo būti žali - gal ir nevisai taip, kaip reikia, bet rinktis nėra iš ko, t.y. žali briedžiai arba jokių briedžių. Na ir ką... žali briedžiai it is :)Ilgai netempiant į naktį... truputį suomiškas, labai žalias ir nuostabiai briediškas megztukas mano mieliausiam Viliui :)Turiu minčių kažkaip kompiuterizuotai nupaišyti mezgimo raštus... bet jos dar netapo realybe :) galbūt man trūksta gero spyrio į minkštą vietą - gerai, kad čia galima tik komentuoti :P O jei rimtai, tai prašau parašyti, jeigu reikia kažkurio raštelio, ir aš sugalvosiu, kaip jį čia padėti.


2009 vasaris