Pirmas projektas. Pirmas dublis


Na ką gi, ši nuostabi tema startuoja su nauju megztinio projekčiuku :) Kaip dažnai atsitinka, visai neaišku, kas gausis galų gale, bet kadangi iki rankovių dar toli, tai laukiu genialios minties ir mezginėju...

Tiesą sakant ne visai viskas taip ir neaišku... Vaikystėje turėjau labai gražų mamos megztą megztuką... tokį baltą, šiltą ir su stiebeliais :) Išaugau tą megztuką dar tada, kai nemokėjau megzti, bet prisiminimas mane persekioja iki dabar - labai jau gražus buvo daiktas... Beje jau vieną kartą buvo bandymas pradėti šitą projektą, bet jis žlugo paaiškėjus, kad tokiam raštui neužteks siūlų.

Laimei, atsirado kitų siūlų (čia taip maždaug nepraėjo nė 4 metai... :)).. žalių! "patys tie stiebeliams megzti", pagalvojau ir grįžau prie seniai brandintos minties... ir tada paaiškėjo, kad ta mintis ne taip gerai subarndinta :) čia kaip su daina - žodžiai yra, o vat muzika kažkaip nesuskamba nors tu ką... arba atvirkščiai :) Trumpai tariant, turiu raštą, bet modeliukas dar miglotas... bet kažkas vistiek gausis!

Taigi, antras dublis coming soon, o kol kas so far, so good:
2009 kovas