Spalvos veža


Šiandien Mildlandijoje švenčiama Ourilijos šventė :) Čia antra pagal mėgstamumą Mildlandijos gyventojų šalis, šalis - partnerė, ar kaip čia reikėtų sakyti :) Ekspertas bei Ourilijos kraštotyrininkas teigia, kad šios šalies vėliava yra iš trijų alyvinių juostų... ta proga - teminis pyragas :)O jeigu jau taip surimtėjus... tai realiai mes nieko nešvenčiam... mes tiesiog gaminam (nu nes kepimu čia proceso nepavadinsi) pyragus, o po to jais mėgaujamės ir kartais dalinamės su itin gerais Mildlandijos ir Ourilijos draugais :)

Ourilija ir Mildlandija panašios tuo, kad abi yra fiction... o skiriasi gyventojų skaičiumi :) Priešingai nei Mildlandijoje, Ourilijoje gyvena labai daug žmonių, kurių dauguma apie tai nieko nežino :)

Gerai, o dabar apie spalvas... Aš supratau, o gal prisiminiau, ar tai dar kartą įsitikinau, kad vienas iš tų virtuvės stebuklų yra nuostabios spalvos, kurias galima išgauti pačiomis natūraliausiomis priemonėmis... ir toks rezultatas dar labiau džiugina... nes nu sorry, bet daugelio svajonių šalis (a.k.a. USA) man visada liks mėlynų tortų šalimi :) yak... tuos, kurie vis dar galvoja, kad mėlynės nudažo mėlynai, turiu nuvilti - taip gali atsitikti nebent Ourilijoje :)

Jau praktiškai galėčiau parašyt knyga... "Mildos virtuvės spalvos"... prisigrimuočiau, pasisiūčiau prijuostę pas dezainerį, pasidaryčiau išeiginę šukuoseną, pasiimčiau į rankas nei karto indų kempinėlės nemačiusį (supraskit, nesubraižytą) shiny and brand new bliūdą prikrautą dirbtinių špinatų lapų... ir prisifotografuočiau... už eglutės, prie krūmelio, už spintelės... aij tiesa pas mane spintelių nėra :) ... bet kadangi nesu kokia tais įžymybė ar nacionalinė vertybė, tai tiesiog papostinsiu :)

Spalvas aš mėgstu ir, kaip turbūt pastebėjot, dažnai naudoju savo džiaugsmams ir nuotaikoms išreikšti - pavyzdžių toli ieškoti nereikia, užtenka pažiūrėti į prieš tai buvusį post'ą :) Kartais pavyksta geriau, kartais ne taip gerai kaip norėtųsi - vis tik daug kas priklauso nuo metų laiko ir šaldytuvo ar "atsargų spintelės" turinio :) Bet spalvos veža... ir tikiu, kad rasiu dar ne vieną tokią, kuri mane nudžiugins ir įkvėps :)Tai vat štai, labai netikėtai Ourilijos garbei gavosi va toks pyragas tik fivoletinis (nuo pernykščių šaldytų trintų juodųjų serbentų) - kaip saulėlydis, tik žalias :)


2011 birželis